İstanbul Maltepe 2017 İkinci Dönem BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi Yapıldı.

İstanbul Maltepe 2017 İkinci Dönem BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi Yapıldı.

İstanbul Maltepe 2017 İkinci Dönem BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi Yapıldı. MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi (b) yazısı gereği Ek-1 listedeki öğretmenler Maltepe Fatih Projesi BT Rehberi olarak 18/09/2017 – Okumaya Devam»

Okul Websiteleri Geri Bildirim Dönemi

Okul Websiteleri Geri Bildirim Dönemi

Okul websitelerinde geri bildirim dönemi başladı. Günümüze kadar her okul websitesine eklediği haberler sadece okunmaktaydı. Okumaya Devam»

İstanbul Ataşehir 2017 Birinci Dönem BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi Yapıldı.

İstanbul Ataşehir 2017 Birinci Dönem BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi Yapıldı.

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü 2017 yılı birinci dönem Fatih Projesi Bilişim Teknolojileri Rehber (BT Rehber) Öğretmen görevlendirmelerini yaptı. Ataşehir İlçesi BT Rehber Öğretmenleri Okumaya Devam»

Fatih Projesi Uzaktan Eğitimleri 2017

Fatih Projesi Uzaktan Eğitimleri 2017

Fatih Projesi Uzaktan Eğitimleri 2017 yılında devam ediyor. 195.000 öğretmenin eğitim yapması planlanıyor. Öğretmenin günlük etkinliklerini ve görevini aksatmadan, eşzamanlı olarak hizmetiçi eğitimine internet üzerinden devam etme amaçlı hazırlandı. Bu kapsamda açılan Okumaya Devam»

MEB Hizmetiçi Eğitime Nasıl Başvuru Yapılır?

MEB Hizmetiçi Eğitime Nasıl Başvuru Yapılır?

MEB Hizmetiçi Eğitime başvuru nasıl yapılır! Kısaca bilgilendirelim. Okumaya Devam»

 

Görsel Kaynak Sitesi

Bu yazıya yıldız ver

İnternet aleminde görsel bulmanın çeşitli yolları var. Fakat her zaman aradığınızı yüksek çözünürlükte bulmakta zorlanabilirsiniz. Veya telif haklarından dolayı görseli kullanamayabilirsiniz. Telif hakkına takılmadan, aradığınız görseli bulabileceğiniz site, yazının konusu. 

Yüksek çözünürlüklü görsellere ihtiyaç duyduğunuzda, aradığınız görseli orijinal boyutlarında bulmak istediğinizde, size adres olacak bir websitesi:

http://isorepublic.com

Site  2014 yılında tasarımcı ve fotoğrafçı olan Tom Eversley tarafından kurulmuş ve siteye görsel sağlamaya devam ediyor.

Site kategoriler halinde tasnif edilerek kullanıcı dostu olmayı hedeflemiş.

Kategori Türkçesi
ARCHITECTURE Mimari
FOOD/DRINK Yiyecek/İçecek
NATURE Doğa
PEOPLE İnsan
PREMIUM Özelleşmiş
URBAN Şehir
TECHNOLOGY Teknolloji
TEXTURES Dokular
VARIOUS Çeşitli

Kategoriye tıkladığınızda yüzlerce görsel sizi bekliyor. Siteye ilk girişte sizden üyelik istiyor. Fakat üye olmadan da indirme yapabilirsiniz. Unutulmaması gereken bir nokta, eğer internet tarayıcınızda reklam engelleyici bir uygulama varsa, kapatmanız gerekiyor. Kapatılmazsa download(indir) butonu görünmüyor.

Siteden görsel indirilebildiği gibi görselde yüklenebiliyor.  Kendi çektiğiniz fotoğrafları dilerseniz sitede yayımlanmasını isteyebilirsiniz.
http://isorepublic.com/contribute/ adresinden başvurabilirsiniz.

Görsel Kaynak

Görsel Kaynak

 

 

 

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail